خودروها

اجاره خودرو بنز SLK 200


اجاره خودرو بنز SLK200 خودرو آلمانی SLK 200 از شرکت مرسدس بنز یکی از خودرو های محبوب بود ، همانطور که احتمال می رفت بنز توانست در سال 2009 یک طرح بسیار عالی را به بازار عرضه کند که این طرح بسیار محبوب و همه گیر شد.

اجاره خودرو بنز SLK200

خودرو آلمانی SLK 200 از شرکت مرسدس بنز یکی از خودرو های محبوب بود ، همانطور که احتمال می رفت بنز توانست در سال 2009 یک طرح بسیار عالی را به بازار عرضه کند که این طرح بسیار محبوب و همه گیر شد.

این طرح که در سال 2009 با عرضه آن بنز جای پای خود را در صدر جدول محکم تر کرد ، خودروی SLK 200 بود که دلیل اینکه این خودرو به عنوان خودرو اجاره ای ، کرایه داده می شد هم همین بوده است.

تا به امروز این خودرو توانسته طرفداران خود را همچنان حفظ کند اما هر روز که می گذرد این خودرو بسیار شیک و لوکس بیشتر به لیست خودرو های کلاسیک نزدیک می شود ، بنابراین هر کسی این خودرو را به عنوان خودرو کرایه ای انتخاب نمی کند زیرا می توان از خودرو های جدید تر استفاده کرد که در همین رنج قیمت قرار دارند.

اما دلیل اینکه هنوز این خودرو جای خود را به دیگر رقبا حتی در بین رقبای جدید نداده است این است که این خودرو از برند آلمانی بنز ، با مشخصات فنی و تجهیزات خاصی عرضه می شود که هر برند و مدلی توانایی رقابت با آن را نخواهد داشت.

تجربه سواری با خودرو SLK 200 با اینکه این خودرو حدودا 8 سال است که به بازار عرضه شده ، هنوز همان هیجان خود را دارد و می توان آن را یکی از تجربیات بسیار خاص و لاکچری در بین سواری با دیگر خودرو ها دانست.

خودرو SLK200 دارای موتور 4 سیلندره با 16 سوپاپ می باشد که توان حداکثر قدرت آن 184 اسب بخار و حداکثر گشتاور آن نیز 249 نیوتن  است.

این خودرو با جعبه دنده ای مجهز به 5 دنده خودکار تیپ ترونیک ، قادر است تا سرعت 0 تا 100 را در 7.6 ثانیه طی کند، حداکثر توان سرعتی این خودرو 236 کیلومتر بر ساعت و وزن آن 1390 کیلوگرم می باشد.

این خودرو نه تنها بسیار سبک و تند و تیز می باشد ، بلکه به شما در کنار این شتاب و سرعت خوب ، سواری ای استیبل را خواهد داد.

مصرف سوخت این خودرو داخل شهر برابر با 11.1 لیتر در هر صد کیلومتر و خارج از شهر معادل 5.9 لیتر در هر صد کیلومتر می باشد.

باید بدانید که مصرف سوخت ترکیبی در این خودرو معادل 7.8 لیتر می باشد که این مقدار مصرف در هر صد کیلومتر محاصبه می شود ، این رقم خوب مصرف سوخت در این خودرو دلیل دیگر پیشنهاد این ماشین توسط نیک رنت به عنوان خودرو اجاره ای می باشد.

این خودرو با تولید 182 گرم CO2 در هر کیلومتر ، به نسبت سایر خودرو های هم کیش خود ، دوستدار طبیعت می باشد. ترمز های در نظر گرفته شده در این خودرو ABS,BAS,ESP,ASR می باشند تا بتوان با خیالی آسوده با این خودرو شیک رانندگی کرد.

مشخصات فنی

موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه

حجم موتور 1796سی سی

حداکثر قدرت 184 اسب بخار در 5500 دور در دقیقه

حداکثر گشتاور 249 نیوتن متر در 5000 دور در دقیقه

جعبه دنده 5 دنده خودکار تیپ ترونیک

شتاب 0 تا 100 7.6 ثانیه

حداکثر سرعت 236 کیلومتر در ساعت

وزن 1390 کیلوگرم

اندازه (میلیمتر) 4102 طول - 1778 عرض - 1295 ارتفاع

فاصله بین دو محور 2428 میلیمتر

 

مصرف سوخت و استانداردها

مصرف سوخت داخل شهر 11.1 لیتر در هر صد کیلومتر

مصرف سوخت خارج از شهر 5.9 لیتر در هر صد کیلومتر

مصرف سوخت ترکیبی 7.8 لیتر در هر صد کیلومتر

حجم باک 70 لیتر

استاندارد آلایندگی یورو 4

استاندارد امنیت

میزان تولید CO2 182 گرم در هر کیلومتر

 

تجهیزات و امکانات

ترمز و پایداری BAS - ABS - ASR - ESP

کیسه هوا کیسه هوای سرنشینان جلو - جانبی - مجموعا 4 کیسه هوا

 

سیستم صوتی

دیگر تجهیزات سنسور پارک - سنسور باران - نشانگر کم شدن باد تایر - کروز کنترل

در نتیجه تمام موارد گفته شده و با توجه به مشخصات فنی این خودرو بسیار خاص ، شما می توانید پس از مقایسه تمامی امکانات و مشخصات فنی و توضیحات این خودرو با سایر رقبا برای اجاره ماشین بنز SLK200 مورد نظر خود با ما تماس حاصل فرمایید.

همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل و سوال در مورد این خودرو و یا دیگر خودرو ها بخصوص برای اجاره خودرو بنز و یا در صورت در خواست ارسال لیست قیمت اجاره خودرو ، با ما در تماس باشید تا با استفاده از راهنمایی مشاورین خبره ما بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

برگشت