خودروها

اجاره خودرو هیوندای سانتافه


اجاره خودرو هیوندای سانتافه کارخانه هیوندای در کشور کره جنوبی ، در سال 2013 موفق به طراحی خودرویی شاسی بلند و در عین حال زیبا و همه پسند شد. این خودرو ریسکی بزرگ داشت و ممکن بود که هر کسی طراحی این خودرو را نپسندید اما هیوندایی این ریسک را کرده و از این ریسک خود ج نیز گرفت. یوندای سانتافه در بازار ایرانی به فروش باور نکردنی ای دست پیا کرد به طوری که تا پند سال رکورد واردات خودرو را در دست گرفته بود و برترین خودرو وارداتی از نظر مشتریان شده بود.

اجاره خودرو هیوندای سانتافه

کارخانه هیوندای در کشور کره جنوبی ، در سال 2013 موفق به طراحی خودرویی شاسی بلند و در عین حال زیبا و همه پسند شد.

این خودرو ریسکی بزرگ داشت و ممکن بود که هر کسی طراحی این خودرو را نپسندید اما هیوندایی این ریسک را کرده و از این ریسک خود ج نیز گرفت.

یوندای سانتافه در بازار ایرانی به فروش باور نکردنی ای دست پیا کرد به طوری که تا پند سال رکورد واردات خودرو را در دست گرفته بود و برترین خودرو وارداتی از نظر مشتریان شده بود.

موتور خودرو سانتافه هیوندا آنقدر پر قدرت نیست اما چهره به روز و جوان پسند وامکانات آن این ماشین شاسی بلند را هنوز در لیست پر فروش ترین ها نگاه داشته است.

هیوندای سانتافه در لیست خودروهای درون شهری قرار دارد و جالب است بدانید که نه تنها فروش این خودرو بسیار بالاست بلکه اجاره خودرو هیوندای سانتافه نیز با تقاضای زیادی مواجه است.

موتور هیوندا سانتافه 4 سیلند با 16 سوپاپ است که حجم آن در حدود 2359 سی سی می باشد. حداکثر قدرت موتور سانتافه 188 اسب بخار و حداکثر گشتاور آن 245 نیوتن است.

جعبه دنده خودرو سانتافه هیوندا با 6 دنده خودکار به صورت شیفت ترونیک کار می کند و شتاب 0 تا 100 را در مدت 10.9 ثانیه طی می کند.حاکثر سرعت سانتافه 190 کیلومتر در ساعت و وزن آن 1568 کیلوگرم می باشد.

مصرف سوخت خودرو سانتافه به صورت ترکیبی 11.1 لیتر در هر صد کیلومتر است که این رقم برای یک خودروی شاسی بلند بسیار مناسب می باشد و دلیل این امر وزن کم و مناسب این خودرو می باشد.

حجم باک بنزین این خودرو 64 لیتر است و آلایندگی تولید شده توسط این خودرو استاندارد یورو 5 را گرفته و کمتر از سایر خودرو ها می باشد.

اجاره اتومبیل ایمن سانتافه هیوندا به دلایل ذیل به شما توصیه می شود ، پس از مطالعه تمامی موارد و مشخصات فنی شما می توانید در صورت وجود هرگونه سوال در مورد اتومبیل اجاره ای ها از طریق لینک تماس با ما با شرکت تماس حاصل فرمایید.

ترمز های این خودرو ESC , ABS , TCS , VSM , EBD می باشد و کیسه های هوای این خودرو برای راننده و سرنشین جلو ، کیسه هوای جانبی و کیسه هوای پرده ای می باشد.

مشخصات فنی

موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه

حجم موتور 2359سی سی

حداکثر قدرت 188 اسب بخار در 6300 دور در دقیقه

حداکثر گشتاور 245 نیوتن متر در 4250 دور در دقیقه

جعبه دنده 6 دنده خودکار شیف ترونیک

شتاب 0 تا 100 10.9 ثانیه

حداکثر سرعت 190 کیلومتر در ساعت

وزن 1568 کیلوگرم

اندازه (میلیمتر) 4689 طول - 1880 عرض - 1679 ارتفاع

فاصله بین دو محور 2700 میلیمتر

 

مصرف سوخت و استانداردها

مصرف سوخت داخل شهر - لیتر در هر صد کیلومتر

مصرف سوخت خارج از شهر - لیتر در هر صد کیلومتر

مصرف سوخت ترکیبی 11.1 لیتر در هر صد کیلومتر

حجم باک 66 لیتر

استاندارد آلایندگی یورو 5

استاندارد امنیت

میزان تولید CO2 - گرم در هر کیلومتر

 

تجهیزات و امکانات

ترمز و پایداری ESC - ABS - TCS - VSM - EBD

کیسه هوا کیسه هوای راننده و سرنشین جلو - کیسه های هوای جانبی - کیسه هوای پرده‌ای

سیستم صوتی : سیستم صوتی با قابلیت پخش CD و MP3 - ورودی USB و AUX و iPod - مجهز به 6 بلندگو - صفحه نمایش 4.2 اینچی

دیگر تجهیزات حجم باک 64 لیتر - گیربکس 6 سرعته خودکار - انتقال نیرو به چهارچرخ 4WD - پرده برای شیشه‌های جانبی - سیستم ترمز پارک الکترونیکی EPB - حافظه تنظیم صندلی - سیستم Smart Key - سیستم استارت دکمه‌ای - گرمکن صندلی برای 4 سرنشین - آینه‌های الکتروکرومیک - روکش چرمی صندلی‌ها - کروز کنترل - چراغ‌های LED در جلو و عقب و چراغ زنون در جلو - رینگ 17، 18 و یا 19 اینچی - سقف پانوراما - دوربین عقب - نشان دهنده باد لاستیک‌ها - سیستم کمکی در سربالایی HAC - سیستم ترمز کمکی در سرپایینی DBC

این خودرو را می توان یکی از خودرو های مناسب برای سفرهای داخل شهری و برون شهری دانست که در عین راحتی و زیبایی ، شما می توانید از امکانات جانبی در نظر گرفته شده در این خودرو نهایت لذت را ببرید.

 

با توجه به اماکانات و مشخصات فنی خودرو فوق ، شرکت نیک رنت این خودرو اجاره ای را به شما پیشنهاد می کند تا با سفر با این خودرو راحت در آرامش ، لحظاتی شاد و پر خاطره را برای خود رقم بزنید.

 

اجاره خودرو سانتافه هیوندا متحمل شرایط اجاره خودرو ای می باشد که شما با توجه به راهنمایی مشاورین نیک رنت می توانید از این شرایط اجاره خودرو مطلع شده و در صورت داشتن شرایط و اطلاع از قیمت اجاره خودرو و موافقت ، این خودرو جوان پسند را تهیه و از آن استفاده نمایید.

برگشت